BATOH DŮVODŮ, PROČ CESTOVAT S NÁMI
Dali jsme dohromady plný batoh důvodů, proč se na výpravy po celém světě vydat právě s námi. Další důvody najdete ve slovech cestovatelů, kteří se s TOM TRAVEL na některou z výprav již vydali.
místa bez turistů
místních obyvatel
dobrodružství bez nudy
skupinách. Bez mas
bez skrytých poplatků
budete chtít znovu
na špičkové průvodce
Bez doplácení
Cestovali s námi
A možná vyrazí i příště. Přidáte se k nim?
Velká cesta Mexikem nebyl jen obyčejný zájezd – byl to zážitek, který měl hloubku, energii a perfektní organizaci. Od prvního dne bylo jasné, že Tom i Jura nedělají svou práci „jen tak". Každé místo kam nás vzali, mělo svůj příběh. Nešlo jen o památky, ale o kontext – mayská a aztécká historie, místní kultura, gastronomie i drobnosti, které by člověk sám nikdy neobjevil. Díky skvělé organizaci, vědomostem, empatickému, vtipnému přístupu se celá skupina cítila uvolněně a jako parta přátel.
Dominikána ma dostala svojou rozmanitosťou. Prešli sme od nedotknutých pláži cez plantáže, vodopády, dláždené ulice Santa Dominga, až po odľahlé horské oblastí vnútrozemia. Expedícia bola veľmi pohodová a zároveň navrhnutá mimo turistických chodníčkov, takže sme spoznali a zažili tu pravú atmosféru lokálnych miest. Proste zážitok.
Myslím, že Tomáš nám dává ochutnat zemi takovou jakou je. Přitom dovede zorganizovat vše co je potřebné, aniž bychom nervózně trávili čas čekáním.
Se zájezdem jsem byla moc spokojená, splnil to co jsem očekávala. Dobrodružné cestování po zemi kde je zatím málo turistů. Nahlédnutí do života obyvatel
Expedice byla úžasná, Dominikánská republika stojí rozhodně za návštěvu. Pod vedením Toma nemělo opět chybu, ukázal nám hodně z Dominikány, hlavně bez turistů. Navíc skvělá parta stejně naladěných lidí! Těším se na další příště.
Expedice byla skvěle zorganizovaná. Průvodce Tomáš zařídil vše, co bylo potřeba. V případě, že nějaký plán nevyšel, měl hned v záloze plán náhradní. Celkově hodnotím expedici velmi pozitivně.
Můžu doporučit každému, skoro každému :)
Zdravíme všechny nadšence cestování. Jsme pár 60+ a rozhodli jsme se podniknout cestu na Filipíny s TOM Travel. Po přečtení dřívějších referencí jsme se těšili a dopředu jsme byli odhodlaní zkusit všechny výzvy, které byly nabízeny, včetně raftu a Ziplinu. Rozhodně nelitujeme. Celá cesta byla jedno velké dobrodružství, program byl pestrý a zábavný. Děkujeme Eva a Zdeněk
Odteď vám nic neulétne
Nenechte si ujít naše nejnovější zájezdy.
Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů