BATOH DŮVODŮ, PROČ CESTOVAT S NÁMI
Dali jsme dohromady plný batoh důvodů, proč se na výpravy po celém světě vydat právě s námi. Další důvody najdete ve slovech cestovatelů, kteří se s TOM TRAVEL na některou z výprav již vydali.
místa bez turistů
místních obyvatel
dobrodružství bez nudy
skupinách. Bez mas
bez skrytých poplatků
budete chtít znovu
na špičkové průvodce
Bez doplácení
Cestovali s námi
A možná vyrazí i příště. Přidáte se k nim?
Byla jsem s Tomem na zájezdu poprvé a moc se mi to líbilo.Po 14 dnech mám pocit,jakobych obě navštívené země dobře znala.Každý výlet a návštěva restaurace byl zážitek.Sešla se i výborná parta.Doufám,že se jěště nějakého "mírně náročného "zájezdu zúčastním.
Taškent, Buchara, Samarkand- města jako tři drahokamy z náhrdelníku princezny Šeherezády. K tomu koupání v průzračných vodách brachického jezera Ajdarkul, proslulá červená poušť Kyzylkum s magickým západem i východem slunce a k tomu treky v dechberoucích horách Uzbekistánu. To vše naplnil zájezd s Tomem, který vás navíc nikdy nenechal o hladu a zajistil úžasnou místní stravu. Díky Tome
Pozdrav průvodci i účastníkům a velké poděkování, Taťána
Dobrý zájezd, zajímavá parta, docela náročný program (hlavně fyzicky výšlapy do 5000 metrů), kvituji to, že jsme neztráceli čas např. nočním spaním v hotelích a následným celodenním cestováním v autobuse.
S Tomem jsme byli v Keni a přijeli jsme nadšení. Díky němu jsme si dovolenou opravdu užili. Program byl velmi pestrý ať už z hlediska navštívených lokalit nebo aktivit. Zažili jsme autentickou Keňu tak, jak bychom asi s nikým jiným nezažili. S Tomem jsme se cítili v bezpečí, věděl si rady v každé nečekané situaci. Dovolenou s Tomem určitě doporučuji.
"Moc se mi líbilo, že jsme byli na místech, kde nebyli žádní turisté a nebo jich bylo minimum. Za mě velmi dobře zvolená trasa, poznali jsme spoustu různých a zajímavých míst, ode všeho trocha :-) Líbilo se mi stravování s místními na trzích Myslím, že jsme poznali Mexiko tak, jak spousta turistů s ""běžnou"" cestovkou nepozná, a jsem za to vděčná.
Na zájezdu s Tomem jsem byla poprvé a musím říci, že to předčilo mé očekávání. Sešla se dobrá parta lidí a program zájezdu byl tak skvěle sestavený, že jeden zážitek střídal hned další. Sotva jsem vstřebala koupání se slony tak následovala adrenalinová jízda na kajaku a završil to zipling. Tom je zkušený a pohodový průvodce, který má i smysl pro humor a od Richarda jsme se dozvěděli spoustu historických zajímavostí. Rozhodně s ním pojedu i někdy příště.
Dovolená v Mexiku byla jedním slovem skvělá , neskutečné zážitky , krásná příroda , starobylá města a památky , které jsem doposud znala jen z časopisů a profesionální i přátelsky přístup našich průvodců Toma a Juraje. Nikdy jsem nezažila lepší průvodce, profesionální přístup. PS: Kluci děkuji , zase někdy.
Odteď vám nic neulétne
Nenechte si ujít naše nejnovější zájezdy.
Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů